Чемпіонат Європи з таїландського боксу 2013

Відео фіналів Чемпіонату Європи з таїландського боксу 2013. Збірні України, Білорусі та Росії зайняли весь п'єдестал Чемпіонату Європи з таїландського боксу в Лісабоні 2013.

23-28 липня в столиці Португалії Лісабоні пройшов чемпіонат Європи з таїландського боксу 2013. У чемпіонаті взяли участь 38 країн. На чемпіонаті були відібрані 11 вакансій для участі в SportAccord World Combat Game (Всесвітні ігри бойових мистецтв СпортАккорд) в Санкт-Петербурзі.

Збірна України на чемпіонаті Європи з таїландського боксу 2013

Збірна України, під керівництвом тренера Євтушенко Павла, посіла перше командне місце. Команда з України привезла з чемпіонату 18 медалей.

Золоті медалі завоювали Рогава Цотне (+91 кг), Никифоров Віталій (75 кг), Куляба Сергій (67 кг), Тришин Костянтин (57 кг), Прокуда Олександр (54кг). Срібні медалі: Набієв Аліма (71 кг), Любченко Ігор (63,5 кг), Васіліогло Михайло (60 кг). Бронза: приймач Олег (91 кг), Стадниченко Станіслав (86 кг), Папуша Сергій (81 кг), Вагилевича Роман (51 кг), Бондаренко Валентин (48 кг).

Жіноча збірна отримала срібні медалі: Шармонова Анастасія (60 кг), Овчинникова Олена (54 кг), Пилипчак Людмила (51 кг), Швець Рената (48 кг).

Збірна Білорусі на чемпіонаті Європи з таїландського боксу 2013

Збірна Білорусі з таїландського боксу посіла друге командне місце на чемпіонаті Європи 2013. Під керівництвом тренера національної збірної з таїландського боксу Михайла Степанова білоруси привезли 19 медалей.

Золоті медалі: Денис Гончаренко (91 кг), Дмитро Валент (81 кг), Віталій Гурков (71 кг), Дмитро Варец (63,5 кг), Сергій Скиба (51кг). Срібні медалі: Андрій Кулебін (67 кг), Олексій близнят (48 кг). Бронзова медаль у Артема Аванесова (60 кг).

Серед жінок Марія Пимахова (60 кг) посіла перше місце, Олена Лешкевич (45 кг) і Вікторія Полянська (54 кг) завоювали бронзу.

Збірна Росії на чемпіонаті Європи з таїландського боксу 2013

Збірна Росії завоювала 14 медалей, а юніори 11 медалей.

Золоті медалі: Рамазанов Алаверди (48 кг), Айгубов Хочбаре (60 кг), Тофт Андрій (86 кг); жіночої збірної: Дьячкова Наталя (54 кг).

Срібні медалі: Усоян Алі (51 кг), Набаті Кімран (57 кг), Абуков Каплан (63,5 кг), Голик Артем (75 кг), Савін Олександр (81 кг), Мінєєв Володимир (91 кг); серед жінок четверо: Бабаян Аліна (45 кг), Кіжнерова Оксана (51 кг), Величкина Олена (71 кг), Лубягіна Дар'я (75 кг).

Деякі команди мали безліч питань до суддівства. Одним з найбільш пам'ятних моментів є протест білоруської збірної проти засужіванія Дмитра Варец. Білоруські спортсмени зайняли ринг і домоглися перегляду запису бою. Всі судді віддали перемогу білоруському бійцеві.

Відео фіналів Чемпіонату Європи з таїландського боксу 2013.

Гончаренок Денис (Білорусь) vs Мінєєв Володимир (Росія). Фінал до 91 кг.